share_baslik.gif (9303 bytes)

kategori.gif (730 bytes)


Multimedya
Grafik, müzik, animasyon...


Utility
Sistem araçlari, anti-virüs, sikistirma

links.gif (758 bytes)
www.shareware.com
www.download.com
www.tucows.com
www.slaughterhouse.com
www.nonags.com


Internet
Browser, FTP, HTML, java


Diger
Programlama, BYTE kodlari, Demo


Utility

Shareware Ana Sayfası

DLL Show
12 MB
DLL Show Hangi DLL nerede. Bu program hangi DLL’leri kullanıyor. Merak ediyorsanız DLL Show hepsini size gösteriyor. Win 95 altında çalışıyor.
Epoch Directory Magic
415 KB
Epoch Directory Magic Bir çok dosya işlemlerimizde, kopyalama yaparız ama acaba kopyalama işlemimiz tamam oldu mu? Bu tip karşılaştırma işlemlerinde işinize yarayacak iyi bir program. Win 95 altında çalışır ve kendisini kaldırabilir.
Mouse Tool
4.2 MB
Mouse Tool Mouse’nuzu çok kullanmıyorsunuz ama kullandığınız zaman da tıklamak istemiyorsunuz. İşte derdinize çare olabilecek bir program. Daha bir çok özelliği olan bu program zaman zaman işinize yarayabilir. Win 95 altında çalışır ve kendisini kaldırabilir.
Printscreen 95
6.6 MB
Printscreen 95 Hem DOS’da hem de Windows’da ekranınızın resmini almak zordur. Ama Printscreen 95 ile değil. Ekranın seçtiğiniz bölümünü yazdırmak için Printscreen 95’i yükleyin. Win 95 altında çalışır ve kendisini kaldırabilir.
VT RegMAN
1.6 MB
VT RegMAN Mükemmel bir Windows 95 yedekleyici. Registery ayarlarınızın bozulmasına karşılık kayıt bilgilerinizi yedekleyebilirsiniz. Windows bozulduğunda ise DOS ortamından bile kayıt bilgilerini geri yükleyebilirsiniz. Win 95 altında çalışır.
Character Timer
1.1 MB
Character Time Şimdi karakter zamanı. Çok kullanıp da, bulmakta zorluk çektiğiniz karakterler mi var? O zaman Character Time imdadınıza yetişiyor. Win 95 altında çalışır ve kendisini kaldırabilir.
Anyware Antivirus 95
1.3 MB
Oldukça başarılı bir virüs temizleme programı.
Registry FAQ
4 MB
Windows 98 registry hakkında bilmek isteğiniz her şey burada.
turbo Browser 98
1.4 MB
Dosya yönetiminde yepyeni bir program. Oldukça işlevsel özelliklere sahip
Nuts & Bolts
6 MB
PC'nizde birçok problem mi yaşıyorsunuz? Sildiğiniz dosyaları yenidem kurtarmanız mı gerekiyor. Nuts & Bolts tam size göre. Sisteminiz koruyor ve daha birçok sistem ayarlarını yerine getiriyor. 
WinEject
33 KB
Oldukça küçük bir program ve hafızda yer kaplamıyor. CD ve buna benzer sürücülerin kapaklarını açıp kapama işlevini görüyor.
WinTune 98
1.7 MB
Windows 98 için geliştirilmiş olan program, sistemin bakımını otomatik olarak yapıyor. Ayrıca sistemde oluşan problemleri de gideriyor.
DeskNote 2.0
2.3 MB
Masaüstüne yapışan bu notlar sayesinde işlerinizi daha kolay yapabilirsiniz. Yeni sürümde zaman ayarlı alarm seçeneği bulunuyor.
F-Prot 3.01
1.5 MB
Dünyanın en çok tercih edilen anti-virüs yazılımını en son versiyonu. Sisteminizi yeni çıkan virüslerden uzak tutmak için ideal.
Notify Me 1.1
1.6 MB
Notify Me özellikler Network kullanıcıları için ideal bir program. Ekranın üst veay altında açılan bir scrol bar sayesinde değişik mesajları devamlı buradan geçiyor. Böylece yapacağınız işleri devamlı göz altında tutuyorsunuz.
WinRescue 95
721 KB
Sisteminizde bulunan dosyaların yedeklerini alma, boot diski oluşturma, sistem çöktüğünde yedekleri tekrar aktif hale getirme özelliklerine sahip sistem koruma yazılımı. Windows 95 için.
WinRescue 98
681 KB
Sisteminizde bulunan dosyaların yedeklerini alma, boot diski oluşturma, sistem çöktüğünde yedekleri tekrar aktif hale getirme özelliklerine sahip sistem koruma yazılımı. Windows 98 için
World Clock 1.12
251 KB
Dünyanın dört bir yanındaki değişik şehirlerin saatlerini anında öğrenmek için hazırlanmış bir yazılım.
TBAV
1.142 MB
ThunderBYTE Antivirus yazılımı.
McAfee VirusScan for Windows 9x v3.1.9
4.3 MB
Güçlü bir antivirüs yazılımı. En son sürüm olması sebebiyle birçok yeni virüse karşı koruma sağlıyor.