share_baslik.gif (9303 bytes)

kategori.gif (730 bytes)


Multimedya
Grafik, müzik, animasyon...


Utility
Sistem araçlari, anti-virüs, sikistirma

links.gif (758 bytes)
www.shareware.com
www.download.com
www.tucows.com
www.slaughterhouse.com
www.nonags.com


Internet
Browser, FTP, HTML, java


Diger
Programlama, BYTE kodlari, Demo


Diğer

Shareware Ana Sayfası

Winzip 7.0
982 KB
Standartlasmis bir sikistirma programi olan Winzip'in en son sürümü. Henüz Beta asamasinda ve birçok yeniligi beraberinde getiriyor. Yeni sürüm TAR, gzip, UUEncode, XXencode, BinHex, MIME. ARJ, LZH, ve ARC formatlarini destekliyor. Ayrica yeni sürümde Self-Extractor Personal Edition ile büyük dosyalari ayri ayri disklere kayit edebilme imkani bulunuyor.
WinAmp 1.92
415 KB
Artik herkesin arsiv yapip sakladigi sarki formati olan MP3'ün en son versiyon decoder'i. Yeni sürümde Skin'ler daha etkili hale getirilmis ve Plug-in'lerle bile çalisabiliyorlar. Kisayol komutlari ile parçalari daha hizli seçebiliyorsunuz. Win 98 entegrasyonu sayesinde programi Tray ikonlari arasina yerlestirmeniz mümkün.
Media Player 5.0
4.2 MB
Microsoft'un tarafindan gelistirilen Media Player'in en son sürümü. Sisteminizdeki tüm multimedya dosyalari bu program sayesinde açabilir, web üzerinden ra veya quicktime uzantili dosyalara bakabilirsiniz.
Quicktime 3.0
6.6 MB
QuickTime 3.0 özellikle Internet için gelistirilmis. Yeni özellikleri arasinda güçlü görsel efektler ve geçisler, DV/Fire Wire dijital video destegi, Roland'in Sound Canvas enstrümanlari seti bulunuyor.
ICQ 98
1.6 MB
ICQ numaralari artik kartvizitlere bile eklenir oldu. E-mail'den bile daha etkili bir haberlesme yolu olan ICQ'nun en son versiyonu birçok yeni özelligi beraberinde sunuyor. Özellikle güvenlik seçenekleri kullanicilar için büyük rahatlama getiriyor.
WinCommander 3.51
1.1 MB
Windows Commander, Windows'un Explorer'indan memnun olmayanlar için en iyi seçenek. Yeni versiyonda sunulan FTP imkani sayesinde server'i bir dizin gibi karsiniza getirip, sürükle burak yöntemi ile upload veya downlaod islemleri yapabilmenizi sagliyor.
Alexa 1.4
1.6 MB
Internet'te gezinirken bulundugunuz sayfa hakkinda daha fazla bilgi almak istermisiniz? Veya o site ile ilgili diger sitelerin adresine ulasmak istermisiniz? Alexa, sahip oldugu büyük veritabani sayesinde bulundugunuz site hakkinda size oldukça detayli bilgiler sunuyor. Ayrica her iki browser ile beraber çalisabiliyor.