share_baslik.gif (9303 bytes)

kategori.gif (730 bytes)


Multimedya
Grafik, müzik, animasyon...


Utility
Sistem araçlari, anti-virüs, sikistirma

links.gif (758 bytes)
www.shareware.com
www.download.com
www.tucows.com
www.slaughterhouse.com
www.nonags.com


Internet
Browser, FTP, HTML, java


Diger
Programlama, BYTE kodlari, Demo


Internet

Shareware Ana Sayfası

Netscape Communicator 4.5 BETA
12 MB
Netscape Communicator 4.5 yeni çıkacak olan 5.0 sürümünün bir beta versiyonu. Daha fazla kısa yol komutları, aradığınız konu ile iligili sayfalara daha kolay ulaşım gibi yeni özellikler sunuyor.
Macromedia Dreamweaver 1.2
415 KB
Macromedia'nin Dinamik web sayfaları geliştirmek için sunduğu en etkili web tasarım programı. Program sayesinde herhangi bir kod yazmadan dinamik sayfalar oluşturabiliyorsunuz. 
Atlantis Mail
4.2 MB
Atlantis Mail Karmaşık e-mail programlarınızın arasına katılmaya aday bir e-mail programı. Aslında o kadar karmaşık değil ama, seçenekleri size göre olabilir. Win 95 altında çalışır ve kendisini kaldırabilir.
CoffeCup HTML
6.6 MB
CoffeeCup HTML Mutlaka bir HTML editörünüz vardır. Ama CoffeeCup HTML programınız yok. İhtiyaçlarınıza kulak veren bu program işinizi görebilir. Win 95 altında çalışır ve kendisini kaldırabilir.
ICQ 98
1.6 MB
ICQ numaralari artik kartvizitlere bile eklenir oldu. E-mail'den bile daha etkili bir haberlesme yolu olan ICQ'nun en son versiyonu birçok yeni özelligi beraberinde sunuyor. Özellikle güvenlik seçenekleri kullanicilar için büyük rahatlama getiriyor.
Trellix
1.1 MB
Trellix Gerçekten de oldukça profesyonel Web sayfaları hazırlayabileceğiniz güzel bir Web tasarım programı. Şu kullanmakta olduğunuz programınızdan memnun değilseniz Trellix bir kez deneyin. Win 95 altında çalışır ve kendisini kaldırabilir.
Alexa 1.4
1.6 MB
Internet'te gezinirken bulundugunuz sayfa hakkinda daha fazla bilgi almak istermisiniz? Veya o site ile ilgili diger sitelerin adresine ulasmak istermisiniz? Alexa, sahip oldugu büyük veritabani sayesinde bulundugunuz site hakkinda size oldukça detayli bilgiler sunuyor. Ayrica her iki browser ile beraber çalisabiliyor.
AltaVista Search
1.6 MB
AltaVista Search Alta Vista’nın güçlü arama motoru bilgisayarınıza entegre oluyor. Bilgisayarınızda bulmak istediğiniz bir şeyi Alta Vista’ya bırakın. O sizin için bütün kaynakları arayıp bulacaktır. Win 95 altında çalışır ve kendisini kaldırabilir.
WebVCR
1.6 MB
WebVCR Daha önce offline çalışan Internet Browser kullandınız mı? Kullanmadınızsa, işte size bir tanesi. Hadi, deneyin ve offline Internet kullanın. Win 95 altında çalışır ve kendisini kaldırabilir.
PointCast Network
1.6 MB
PointCast Network Dünyanın haberi avucunuzun içinde. PointCast Network Amerikada olan bütün olayları anında öğrenebilirsiniz. Dolayısıyla dünya haberlerine de kulak verme imkanınız doğuyor. Win 95 altında çalışır ve kendisini kaldırabilir.
IE Power Toys
1.6 MB
Microsoft Internet Explorer için oldukça kullanışlı bir yardımcı program. Internet üzerinde gezinirken browserınıza büyük işlevsellik katıyor.
WordFlash!
1.6 MB
WorldFlash! Internet’te ne, ne zaman? Sizi anında olaylardan haberdar eden bu program, ekranınızın üstüne yerleşiyor ve bütün olayları anında bildiriyor. Win 95 altında çalışır ve kendisini kaldırabilir.