share_baslik.gif (9303 bytes)

kategori.gif (730 bytes)


Multimedya
Grafik, müzik, animasyon...


Utility
Sistem araçlari, anti-virüs, sikistirma

links.gif (758 bytes)
www.shareware.com
www.download.com
www.tucows.com
www.slaughterhouse.com
www.nonags.com


Internet
Browser, FTP, HTML, java


Diger
Programlama, BYTE kodlari, Demo


Multimedya

Shareware Ana Sayfası

Video Capture
12 MB
Video Capture Media Studio Pro 5’den sizler için video işlemlerinizde kolaylık sağlayacak bir program. Daha kolay video işlemleri için Video Capture’ı deneyin.
CG Infinity
415 KB
CG Infinity Media Studio Pro 5’den sizler için bu defa da grafik işlemlerinizde yardımcı olabilecek bir program. Vektör tabanlı çizimle uğraşanlar beğenecek.
Cool 3D
4.2 MB
COOL 3D Gerçekten de çok hoş. COOL 3D’nin bu yeni versiyonu ile daha fazla yeteneğe sahip olun. Animasyonlar, 3 boyutlu hareketler ve her şey.
3DImageCube
6.6 MB
3DimageCube Resimlerinizle biraz oynayarak onları Web sayfalarınızda kullanacağınız 3 boyutlu imajlara dönüştürebilirsiniz.
PhotoVista
1.6 MB
PhotoVista Bir sürü fotoğrafınız var ama bunları işleyeceğiniz bir programınız yok. PhotoVista, fotoğraflarınızı düzenlemede yardımcınız olacak.
BusinessCard Designer
1.1 MB
Kartvizitlerinizi kendiniz hazırlamaya ne dersiniz. BusinessCard Designer ile en etkileyici kartvizitleri hazırlayabilir ve daha sonra bunların çıktısını alabilirsiniz.
CPIC32
1.6 MB
CPIC32 Resimlerinizi hızlı incelemede yardımcı bir program. Diğer resim formatlarını da destekliyor. Avi’lerinizi tam ekran görebilir, duvar kağıtları yapabilirsiniz.
Gifcon32
1.6 MB
Gifcon32 Gif resimlerinizi ve animasyonlarınızı tasarlamanızda yardımcı olacak güzel bir program.
Audio Editor
1.6 MB
Audio Editor Media Studio Pro 5’in Audio Editor programını kullanarak, sesleri editleyebilir, AVI dosyalardaki sesleri değiştirebilirsiniz.
Audio Aarchitect
1.6 MB
Audio Architect Müzik çalışmalarınızda belirli aşamalardan geçmeniz gerekiyor ama bu işi nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsunuz. İşte sizin yardımcınız.
MusicGenie
1.6 MB
MusicGenie Şimdiye kadar kullandığınız Midi çalarların içinde en güzel ve en yetenekli olanı. Ayrıca müzk çalışmalarınızda da yardımcı olaiblir.
Awave
1.6 MB
Awave Ses ile ilgili bir çak çalışmalarınız olabilir. Dönüştürmeler, analog çalışmalar, vu-metreler. Bu tip çalışmalarınızda size yardımcı olabilecek bir program var.
MP3 Compressor
1.6 MB
MP3 Compressor MP3 sıkıştırıcı program mı arıyorsunuz. İşte size alternatif sıkıştırıcı programlardan bir tanesi daha. Alın ve deneyin gerçekten güzel bir program.
DiscPlay 4
1.6 MB
DiscPlay 4 Oldukça yetenekli bir CD çalar. Bu programla CD’lerinizi daha eğlenceli dinleyecek, gerek duyduğunuzda Internet’ten kontrol edebileceksiniz.
GoldWave
1.6 MB
GoldWave O sizin için tüm ses çalışmalarını yapabilir. Henüz Beta aşamasında ama kendisinin ne kadar yetenekli olduğu hemen belli oluyor.
CD Streamer
1.6 MB
CD Streamer Aslında bir çok CD çalar programı vardır. Bu da onlardan biri. Bunun özellikleri ise, bir veri tabanı oluşturabilmeniz ve diğerleri.
Philliphs MPEG Player
1.6 MB
Philips MPEG Player WAV, MP2 ve RAW (dmp) dosyaları çalabilen şirin bir mpeg çalar. Internet bağlantılı dosyalarınızı da destekliyor.
WebStereo
1.6 MB
WebStereo Internet üzerinden stereo radyo dinlemeye hazır mısınız? WebStereo ile değişik radyoları ayarlayabilir stereo olarak dinleyebilirsiniz.
Xara 3D
665 KB
Tam teşekkülü bir animasyon paketi. Hazırladığınız 3 boyutlu animasyonları GIF formatında web'e aktarabilirsiniz. 
3DEM 5.0
586 KB
3DEM sayesinde DEM formatındaki yeryüzü şekillerinden çeşitli animasyonlar hazırlayabilirsiniz. İsterseniz bunları tek kare render ederek saklayabilirsiniz.
3D Photo
596 KB
Fotoğraflardan üç boyutu modeller hazırlamak için ideal bir program. Üstelik çeşitli örnekler sayesinde sizde çabucak modellerinizi hazırlayabilirsiniz.
ElectriImage
21 KB
Photoshop için güzel bir plug-in
Fractal Dreams
900 KB
Fractal Dreams, fraktal görüntüler oluşturmakta kullanılan bir program. Fraktal görüntüler matematiksel denklemler ile hazırlandıkları için sonsuz zoom yeteneğine sahipler.
HyperCam
300 KB
Ekran üzerindeki mouse hareketlerini avi formatınd kaydetmeye ne dersiniz. HyperCam ekrandaki tüm hareketleri bir film olarak kaydediyor.
Nad
116 KB
Hızlı, küçük ve biçok gelişmiş özelliğe sahip MP3 Layer'ları çalabilen bir program Nad. Tek bir dosya ve kurulmaya gerek kalmadan çalışabiliyor.