Road Rash 3D

Her şey 3D olurda Road Rash geri durur mu? Electronic Arts tarafından piyasaya sunulan Road Rash 3D, bu yılın en popüler motosiklet yarışı oyunlarından biri olacağa benziyor. Playstation formatında olan oyun 3D olmasının yanısıra birçok yeni özellik ile beraber geliyor.

Oyunun gelişimi esnasında birçok teknolojik özellik kullanılmış. Motosikletçilerin tüm hareketleri (düşme, çarpışma, vurulma, motosikleti yerden kaldırıp binme, vs) motion capture yöntemi sayesinde oldukça gerçekçi bir biçimde hazırlanmış. Motosikletler ise detaylı modellemeden sonra poligon sayıları düşürülerek oyunun daha hızlı oynanabilmesi sağlanmış. Detayların kaybolmaması için ise motosikletler üzerindeki kaplamalar gerçekci görüntülerden yola çıkılarak hazırlanmış.

Oyunda 6 farklı silah grubu, 4 çete ve 356 kilometre karelik bir oyun alanı bulunuyor. Farklı kamera açıları sayesinde oyunun görselliği daha da artıyor. Seçebileceğiniz motosiklet miktarı ise 12. Tabii oyunda ilerledikçe ve daha çok para kazandıkça motosikletlerinize birçok yeni ekipmanlar satın alabiliyorsunuz. Oyunda dikkati çeken diğer bir yeni özellik ise kaliteli müzikleri. Electronic Arts ve Atlantic Records arasında yapılan anlaşma sayesinde Sugar Ray gibi birçok ünlü şarkıcının parçaları oyun için kullanılmış.

Bilgi İçin: Aral İthalat

Tel: (212) 659-2673

Faks: (212) 659-4464

Fiyat: 75 $ + KDV